Bolti kaasasutaja Martin Villig: Rendini kasutaja juba esimesest päevast

Rendini kliendinimekiri on kirev ja mitmekülgne. Sealt leiab nii kinnisvaramaaklereid, fonde kui ka üksikuid kinnisvarahaisid. Vaatleme ühe tähelepanuväärse kasutaja - Bolti ühe asutaja Martin Villigu lugu Rendiniga.
Avaldamise kuupäev 03.05.2021
Selle artikli sisu võib olla aegunud!
Bolti kaasasutaja Martin Villig: Rendini kasutaja juba esimesest päevast

Ühes vennaga Eesti idufirmade säravaima eduloo loonud Villigil on kokku viis üürikorterit, millest praegusel hetkel on läbi Rendini välja üüritud üks. Ettevõtliku ja keskmisest riskialtima inimesena otsustas ettevõtja Rendinit kasutama hakata seejuures kohe teenuse turule tuleku esimest päevast eelmise aasta 10. märtsil.

Idufirmade maailmas liigub info kiiresti ning uuest potentsiaalselt üüriturgu tõsiselt muutvast teenusest võib kuulda isegi enne selle ametlikku käivitamist. Nii ütlebki Villig, et kuulis Rendinist juba enne ettevõtte alustamist oma tuttavalt. “Tundus korteriomanikule hea ja riske vähendav pakkumine, seega otsustasin proovida,” selgitab ta oma otsust üürida Rendini toel.

Näinud teenust ka “toimimas”

Praeguseks on ettevõtja Rendini abiga üürinud seega üle aasta. Peamise kitsaskohana teenuse kasutamisel toob Villig välja, et nii mõnigi inimene ei ole veel uuest lahendusest kuulnud. Oma kogemuse põhjal ütleb ta aga, et kui üürnikele pakkumine rahulikult lahti seletada, on nad olnud kõik sellesse positiivselt meelestatud olnud ning olnud päri kasutama seda ka juhul, kui teenusest veel päris kõike ei teata.

Enamjaolt ei saa Rendini kasutajad kunagi teenusega kogemust kindlustuse päriselt toimimise vaatepunktist, kuid Villigul on aastaga ka oma kahjukogemus olemas. Tema korteri üürnik pidi selle aasta märtsis pereliikme surma tõttu ootamatult kodumaale tagasi pöörduma. Maha jäi üürnikust kahe kuu üürivõlg ning lisaks vajas korter ka koristamist, tekitades lisakulu. Tekkinud kahju suuruseks hinnati 1143 eurot.

“Rendin võttis üürnikuga suhtlemise üle ja maksis mulle võlgnevuse ära. Mugav ja kiire lahendus,” võtab Villig protsessi kokku. Selle aasta märtsis sai korterisse ka juba uus elanik sisse, kellega samuti sõlmiti leping läbi Rendini.

Lõpetuseks ütleb Villig, et tal on praeguseks Rendiniga mitmekülgne pikaaegne kogemus olemas ning ta on jätkuvalt kindel, et tegemist on väärt ettevõtmisega. “Deposiidivaba üürilepingu teenus, mis pakub väärtust nii üürnikule, maaklerile kui ka korteriomanikule. Kui iga osapool teenusest aru saab, siis tegelikult on see ju väga mõistlik pakkumine,” arvab ta.

Alusta ka sina Rendini kasutamisega. Laadi rakendus oma telefoni alla SIIT.