← Tagasi postituste juurde

Kuidas Rendini kutselink kinnisvara välja üürimisel aega säästab?

Kuidas Rendini kutselink kinnisvara välja üürimisel aega säästab?

Oled mõelnud, et üürnike tausta kontrollimine ja paljude huviliste seast tõsiste kandidaatide välja sõelumine on väsitav? Rendin võimaldab seda kõike teha kiirelt ja automaatselt Rendini kutselingi abiga.

Rendini kutselink tekib, kui kinnisvara üürileandja või maakler täidab Rendini rakenduses või Kinnisvara24 portaalis üürile antava elupinna kohta käiva info. Siis luuakse Rendini keskkonda lepingu mustand, mille juurest on võimalik leida ka kopeeritav kutselink. Lühidalt - täida oma kinnisvara kohta käiv info ja saad meilt vastu lühikese lingi.

Mida selle lingiga peale hakata? Peamiselt tuleks see lisada oma kuulutuse juurde, olenemata millises keskkonnas on plaanis kuulutada. Lisaks sellele on võimalik seda jagada näiteks sotsiaalmeedias, meili teel, sõnumiäppides või mis iganes muul kirjalikul viisil.

Lingi mõte on olla esimeseks sillaks üürija ja üürniku vahel. Sellele vajutades saab võimalik üürnik teada anda, et on korterist huvitatud. Seejärel täidab ta oma andmed ning annab nõusoleku Rendini poolt taustakontrolli tegemiseks. Kui kogu info täidetud, teebki Rendin üürileandja või maakleri eest tasuta automaatsed päringud taustainfo süsteemidesse ning kontrollib, et võimalikul üürnikul poleks kehtivaid maksehäireid.

Vali turvaliste kandidaatide seast

Iga kontrolli edukalt läbinud huviline lisatakse äpis nähtavasse kandidaatide nimekirja. Siinkohal on kinnisvara üürile andmise seisukohast juba mitu ajamahukat sammu läbitud. Ei mingeid manuaalseid taustakontrolle ja ei mingit pikka kirjavahetust kümnete huvilistega! Tõeliselt korteri vastu huvi tundvad kandidaadid saavad endast kohe teada anda ning edasi saab liikuda ainult nendega, kellega seda päriselt mõtet teha on.

Edasised sammud on lihtsad ja loogilised. Vali äpis olevast nimekirjast nii palju huvilisi kui soovid ning kutsu nad korterit vaatama. Lisaks tasub teada seda, et äpis positiivse taustakontrolli tulemuse saanud üürnike eest on Rendin valmis vastutuse võtma. Ehk siis nende üürnikega saad sõlmida Rendini üürilepingu, mis tähendab, et üürikodu on kaitstud laiaulatusliku kindlustuskaitsega, mis tagab nii üürimaksed ja aitab kaitsta ka korteris olevat vara.

Parim osa on, et Rendini kasutamine ei maksa üürileandjale ega maaklerile mitte ühtegi eurot. Teenuse eest maksab taskukohaste kuumaksetega üürnik, kuid ka temal on sellest suur kasu. Rendini lepingu sõlmimisel on ta vabastatud tagatisraha maksmisest, mida asendab üürileandja jaoks varem mainitud mitmekülgne kindlustuskaitse.

Kutselingi saad endale luua kohe, kiirelt ja mugavalt. Pead vaid alla laadima Rendini äpi. Seda saad teha SIIT.