Tippmaaklerid tutvustavad: odavaimad ja kalleimad üürikorterid

Kinnisvaraturul olevate üürikorterite valik on suur ja lai. Küsisime kolmelt Rendinit kasutavalt kinnisvaramaaklerilt, millised on viimase aasta kõige kallimad ja kõige odavamad üürikorterid, mis nende abiga turule jõudnud. Tulemused on teie ees.
Avaldamise kuupäev 03.05.2021
Selle artikli sisu võib olla aegunud!
Tippmaaklerid tutvustavad: odavaimad ja kalleimad üürikorterid

Maakler 1: Nelli Kerde

Kõige odavam üürikorter, mille Nelli Kerde sel aastal üürile on pannud, asub Paldiskis. Tegemist on viiendal korrusel asuva ühetoalise korteriga, mille pindala on pisut üle 20 ruutmeetri. Võrreldes pealinna hindadega sai klient endale kodu väga odavalt, makstes kuus üüri vaid piskuna näiva 250 eurot. Korter ise on minimalistlik ja kompaktne.

Kõige kallim korter, mis Nelli abiga üürilise leidnud, asub Tallinna kesklinnas, 2018. aastal ehitatud kivimajas. Korteri pind on umbes 54 ruutmeetrit, millele lisandub veel avar terrass. Korter ise on heleda värvilahendusega ning sisustatud vaid vähima vajaminevaga, mis tähendab, et uuel elanikul tuli ise kõik oma mööbel kaasa tuua. Klient peab igakuiselt maksma küll 500 eurot, kuid sai üürimise stardikuludelt tänu Rendini deposiidivabale üürimisele kokku hoida.

Maakler 2: Kate Kivi

Kate Kivi suutis Nelli kõige odavama üüritehingu rekordi ületada, andes 150 eurose kuuüüriga välja Tallinnas, Lõime tänaval asuva korteri. Päris eraldiseisva korteriga siiski tegemist ei ole. Tegemist on ühiselamu tüüpi majaga, kus korterites puudub vesi ja kanalisatsioon ning mitmed pinnad on mõeldud kasutamiseks mitme elamispinna peale. Pildile on antud korterist püütud ühiskasutatav köök.

Kate kõige kallim üürikorter asub mitte ülemäära üllatavalt Tallinnas ning taas saame tunnistada rekordilist üürisummat. Kesklinna piiril asuv ruumikas perekorter läks uute omanike kasutusse 624 eurose kuumakse eest. Samas ei pidanud uued üürnikud muretsema mööbli pärast, kuna mugav ja lai diivan ning nii mõndagi muud oli korteris juba ees ootamas.

Maakler 3: Martti Juse

Martti Juse kõige odavam korter, mille ta viimase aasta jooksul üürile on andnud, asub Tallinnas, Pärnu maantee alguses. "Asukoht oli väga hea, planeering ka hea, kuid ruumid vajasid remonti," kirjeldas maakler objekti ise. Kahetoalise ja 40 ruutmeetrise korteri igakuiseks üürimakseks on 300 eurot. Huvi oli Martti sõnul suur, kuid kohale tulles olevat mitmed inimesed reaalsuses pettunud.

Martti kõige kallim üürile antud korter paikneb samuti Tallinnas, Audentese vahetusse ligidusse kerkinud uues majas. Korteril on olemas kõik mugavused. Mööbel on juba sees ning selle pärast pole vaja muretseda, samuti saab autot parkida garaažis. "Palju huvilisi ei olnud, aga pere, kellele korter sobis, on tänaseni seal rahulolev ja õnnelik," kirjeldas ta korteriga toimunut.