← Tagasi postituste juurde

Rendini üürnikuprofiil: mis see on ja kuidas see sind aitab?

Rendini üürnikuprofiil: mis see on ja kuidas see sind aitab?

Endale ideaalse üürikorteri leidmine võib olla väga keerukas protsess. Kuid see ei pea nii olema. Rendin tahab selle kogemuse oluliselt mugavamaks teha. Üks lahendus, mis aitab oma unistuste üürikodu leidmisele kaasa, on Rendini üürnikuprofiil.

Mis see on?

Rendini üürnikuprofiil loob sulle sinu isikliku maandumislehe, mis koondab kõik sinu kohta käiva info, sinu rendisoovid ning kirjeldab üüripindade omanikele, kes sa oled. Oleme omalt poolt paika pannud kõige tähtsamad küsimused, mis korterite välja üürijatel tavapäraselt tekivad - sina täida lihtsalt infoväljad ning saad tulevikus meie profiili jagades neile küsimustele lihtsalt vastused anda.

Rendini üürnikuprofiili pilkupüüdev eelvaade saab meie andmete kohaselt keskmisest Facebooki postitusest umbes neli korda rohkem pakkumisi.

Lisaks sellele, et saad oma profiili jagada üürileandjatega, saad seda kasutada ka sotsiaalmeedias jagamiseks. Rendini üürnikuprofiili pilkupüüdev eelvaade saab meie andmete kohaselt keskmisest Facebooki postitusest umbes neli korda rohkem pakkumisi. See tähendab, et ka sul üürilisena on valikut rohkem ning sobiva kodu leidmine on lihtsam.

Mis üürnikuprofiilist kasu on?

Parimatel üürikodudel võib olla kümneid huvilisi. Üürileandja jaoks on valiku tegemisel kõige olulisem see, et ta saaks tulevast üürnikku usaldada ning teaks tema kohta võimalikult palju. Kui kandidaate on palju, on nende seast õige välja sõelumine üürileandja jaoks keeruline.

Kasutame Rendinis automaatseid süsteeme, mis aitavad tõestada, et sa oled keskmisest usaldusväärsem üürnik. Juhul, kui meie taustakontroll on edukas, anname omalt poolt sulle kaasa kvaliteedimärgise, mis näitab üürileandjale, et sa oled tõsiseltvõetav ning vastutustundlik. Nii liigud kandidaatide rivis ettepoole.

Peale selle lihtsustad kogu suhtlust nii enda kui ka üürileandja jaoks. Kuna meie profiil vastab juba kõige tavapärasematele küsimustele, mis üürilise kohta tekivad, siis on üüritava kodu omanikul juba terve hulk infot, mida ta su kohta teada saab. Ilma, et te isegi omavahel helistama või kirjutama peaksite. See omakorda säästab teie mõlema aega ning tõstab taas su väärtust.

Lisaks saad kaasa ka Rendini kasutajakonto, millega saad üürnikuks ilma tagatisrahata.

Meil on veel üks hea boonus varuks: profiili loomisel saad kaasa ka Rendini kasutajakonto, millega saad üürnikuks kandideerida ilma tagatisrahata. Juhul, kui sinu välja valitud korteri või maja üürileandja veel Rendinist kuulnud ei ole, anna talle kindlasti meie lahendusest julgelt teada - sellest võidate nii sina kui ka tema. Teda ootab suurem kaitse, sina aga pääsed tüütust tagatisrahast.

Kuidas oma profiil luua?

Profiili loomine on lihtne ning võtab vaid loetud minutid. Selleks pead minema meie kodulehele ning vastama mõnele küsimusele. Kui oled enda kohta käiva info täitnud, saad meilt vastu oma isikliku profiili lingi.

Jaga saadud linki sotsiaalmeedias oma seinal ja erinevates üürikodu otsimise gruppides, nii saad sellele kõige rohkem tähelepanu ja võimalikult palju pakkumisi. Lisaks saad linki kasutada läbi kinnisvaraportaalide saadetud kandideerimissoovides ning otse maakleri või omanikuga suheldes, et kõikidele peamistele küsimustele kiired vastused anda. Edukat koduotsimist! Alusta oma profiili loomisega SIIT!