← Tagasi postituste juurde

Tippkinnisvaramaakler Gerli Asmer: tänu Rendinile leian igal kuul nädala vaba aega

Tippkinnisvaramaakler Gerli Asmer: tänu Rendinile leian igal kuul nädala vaba aega

Gerli Asmer armastab oma tööd. Kinnisvaramaaklerina on ta üürile andnud üle 100 üürikorteri. Enamik nende omanikest on praeguseks korduvad kliendid, kes juba teavad, et Gerli on tõeline professionaal, kellele võib loota.

Kokku on Gerli maaklerina tegutsenud kolm aastat. Enne seda oli ta lastega kodus ja tegeles fotograafia ning disainiga. Ühel hetkel kutsus tuttav teda - tule proovi maakleritööd, see sobiks sulle ideaalselt. “Äratundmine tekkis kohe, et see meeldib väga,” tõdeb Gerli. “Saan rakendada oma disainioskusi ja pakkuda inimestele rõõmu ja kergust elu ühe suurima tehingu läbiviimisel.”

Kuigi tööl on vahva, on kodus alati parem. Oma lastega tegelemist peab ta ka pärast juba mitut aastat kinnisvaraturul toimetamist jätkuvalt väga oluliseks ning ka seetõttu on maakleriamet tema jaoks sobilik. Aega on võimalik paindlikumalt planeerida ning leida hädavajalikku ruumi ka pere jaoks. Samas muudab edukus maaklerina perega tegelemise juba üha keerulisemaks. “Kui oled end üles töötanud, siis vaba aega enam polegi nii palju,” ütleb Gerli.

Ootamatu abimees

Tänapäeval vaadatakse ajapuuduses üha enam kõikvõimalike digilahenduste poole. Gerli jaoks kukkus võimalus perele rohkem aega leida talle otse taevast kätte. “Alguses rääkis klient Rendinist. Ma läksin kodulehele ja ei saanud mitte midagi aru, mis seal kirjas oli. Mõtlesingi, et ei viitsi mingi juraga tegeleda. Panin veebilehe ristist kinni ja tegelesin oma asjadega edasi,” naerab Gerli oma esmakogemust Rendiniga.

Läks mööda üle aasta ja Gerli kohtus juhuslikult Rendini tegevjuhi Alainiga. Omavahel arutati, kuidas Rendinist maakleritele kasu võiks olla ning millised on nende probleemid. “Peale seda ma hakkasin esimest korda tõsisemalt mõtlema, et võiksin seda ka oma korteritele pakkuda. Koostöö üha kasvas ja sain üha enam ka ülejäänud meeskonnaga tuttavaks. Lahe tiim tekitas veelgi usaldust ning praegu olen kindel, et see on suurepärane toode heas pakendis,” räägib Gerli sellest, kuidas ta lõpuks Rendini kasutamiseni jõudis.

Ajapikku hakkaski ta Rendinit isiklikul tasandil väärtustama peamiselt sellepärast, et see aitab tal leida lisaaega. Ise on Gerli välja arvutanud, et iga kuu tehtud töö kohta leiab ta Rendini abil umbes ühe vaba nädala, mida saab kasutada kas perega olemiseks või millekski muuks tööväliseks. “Enim aega saan kokku hoida lepingute pealt, kuid sinna kõrvale lisanduvad ka muud protsessid, näiteks taustakontrollid, mida saan samuti kiiremini teha,” selgitab Gerli, kust ajavõit pärineb.

Uskumatu väärtus ka klientide jaoks

Ka klientidele on Rendini kasutamisest tema hinnangul palju-palju kasu, rõhutab Gerli. Peamine võit on tema hinnangul see, et üürnikud saavad üürida tagatisrahata, kuid samal ajal on omanik kindlustatud ja turvalises positsioonis.

“Üürileandjad on enamasti kohe nõus teenust kasutama. Nende jaoks on oluliseks argumendiks ka taustakontroll, mis kinnitab, et üürnik on maksujõuline. Üürnike jaoks on peamine argument tagatisraha kaotamine, kuid kaalukeeleks on olnud ka ühe kuu suurune üürimakse kaitse töökaotuse või tõsise terviseprobleemi tõttu,” loetleb Gerli Rendini plusse.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Rendini kasu maakleritele on mitmekülgne - ühest küljest saab säästa aega ning oma vaeva, samal ajal pakkuda oma klientidele tasuta suurt lisaväärtust. “Praeguseks on inimesed sellest õnneks juba valdavalt kuulnud,” rõõmustab Gerli. Need, kes veel ei ole, saab ta aga ka enamasti väikese selgitustööga nõusse.