Sobiva üürikodu leidmine ja lepingu sõlmimine võib olla aeganõudev ja tülikas protsess. Seetõttu näeb meie tootemeeskond igapäevaselt vaeva selle nimel, et muuta Rendini platvormi kasutamine veelgi mugavamaks ja kasutajasõbralikumaks.
Avaldamise kuupäev 09.07.2024
[object Object]

Oleme väga tänulikud, et Rendini kasutajad on nii aktiivsed ning annavad meie meeskonnale pidevalt tagasisidet, milliseid muudatusi või lisafunktsioone nad meie keskkonnas veel näha sooviksid.

Nüüd saab välja filtreerida lemmikloomasõbralikud kodud

Viimasel ajal on meie kasutajate üheks suurimaks palveks olnud lemmiklooma filter. Meil on hea meel teatada, et nüüd saab Rendini üürikuulutuste portaalis välja filtreerida need kodud, kus on teretulnud ka kõik neljajalgsed sõbrad! Lisaks on nüüd võimalik üürikodusid sõeluda ka panipaiga ja parkimiskoha olemasolu ning korruse ja pindala järgi.

Kuna lemmikloomad on väga südamelähedased nii meie tiimile kui Rendini kasutajatele, siis otsustasime seda olulist verstaposti eriliselt tähistada. Selleks ühendasid meie tiimiliikmed jõud ning kogusid kokku erinevaid vajalikke asju, et teha Varjupaikade MTÜ loomadele väike üllatus.

Meie kingikotti mahtus nii söögipoolist kui ka majapidamistarvikuid, mänguasju ja muud olulist, millest varjupaigas alati puudus on. Loodame, et kõik varjupaiga hoolealused leiavad peagi endale oma päris kodu!

Mis on veel muutunud?

Teadaolevalt tuleb Rendini kasutamiseks maksta teenustasu, mis on 2,5% igakuisest üürisummast. Senimaani pidi üürileandja lepingu sõlmimise etapis valima, kas Rendin teenustasu maksab tema või üürnik.

Nüüd saab selle valiku teha kuulutuse sisestamise faasis. Üürileandjal on võimalik see fikseerida juba Digimaakleri kaudu kinnisvara sisestades, kuid seda saab teha ka hiljem lihtsalt olemasolevat kuulutust muutes.

Lisaks, kui varem pidid kasutajad allkirjastatud üürilepingu alla laadimiseks pöörduma meie klienditoe poole, siis nüüd on seda võimalik teha otse meie veebilehelt või rakendusest. Selleks tuleb lihtsalt logida sisse oma kontole ning minna üürilepinguga seotud dokumentide vaatesse.

Mis järgmiseks?

Tulekul on palju uut ja huvitavat! Näiteks, varsti on meie platvormil saadaval funktsioon, mis võimaldab koduotsijatel saada e-maili teel teavitusi meie kuulutusteplatvormile värskelt lisatud üüripindade kohta. Otsingute lihtsustamiseks saavad üürnikud panna paika ka täpsed kriteeriumid, mida nad oma tulevase kodu puhul oluliseks peavad (nt. hinnavahemik, lemmikloomade lubamine, parkimiskoht jne.)

Rendin tagab turvalise ja lihtsa välja üürimise

Professionaalse juristi koostatud üürileping. Üürikandidaatide taustakontroll. Garanteeritud üürimaksed ja tagatisrahast kuni 10 korda kõrgem kaitse. Vaata järele!